משלוחים עד הבית או מסירה בחנות בקרית ביאליק

משנת 2008

נוזלי מילוי בהכנה עצמית לסיגריה אלקטרונית

הסיגריה האלקטרונית, בשונה מן הסיגריות הרגילות, מאפשרת שימוש רב פעמי. לשם כך קיימים נוזלי מילוי. מנוזל זה נוצרים האדים שאותם אתם שואפים. לכן אנו נדרשים למלא בכל פעם מחדש את הנוזל מילוי שנוכל להשתמש בסיגריה האלקטרונית. נוזלי המילוי הם אלה שמכילים את החומר הפעיל, הניקוטין, שלשמו אנשים מעשנים סיגריות. נוזלי המילוי באים בטעמים וריכוזים שונים של ניקוטין, מה שמאפשר התאמה של המשתמש לפי כמות הניקוטין שהוא צורך או הטעם שהוא אוהב. חשוב להדגיש, שניתן למצוא אצלנו בחנות נוזל לסיגריה אלקטרונית ללא ניקוטין.

הכנת נוזל לסיגריה אלקטרונית

תמיד כיף לגוון בטעמי נוזלי מילוי. מה שיותר מהנה הוא הכנת נוזל לסיגריה אלקטרונית בעצמכם ובכך להכין את הנוזל מילוי המועדף עליכם. אז איך מכינים נוזל מילוי בהכנה עצמית? בעזרת שילוב של נוזלי בסיס (PG או VG) והיחס ביניהם בנוזל הכולל, ובשילוב חומרי טעם וריח וכמובן נוזל ניקוטין, תוכלו להכין את נוזל המילוי בהכנה עצמית בשביל הסיגריה האלקטרונית שלכם. נוזלי בסיס לסיגריה אלקטרונית מגיעים עם רמות ניקוטין שונות וגם רמות VG שונות לבחירתכם. אם אתם רוצים להכין נוזל מילוי עם רמת ניקוטין גבוהה, תוכלו לבחור נוזל בסיס עם 12mg או 18mg ניקוטין. במידה ואתם רוצים רמת ניקוטין נמוכה, תוכלו לבחור בנוזלי בסיס עם 3mg או 6mg. בנוסף, קיימים נוזלי בסיס ללא ניקוטין כלל.

נוזל בסיס לסיגריה אלקטרונית VG70
נוזל בסיס לסיגריה אלקטרונית VG70 של קלאסיג

ציוד שאתם זקוקים לו לצורך הכנה עצמית

בקבוקים למילוי – לצורך ההכנה, אתם תהיו זקוקים לבקבוקים שקופים לאחסנת הנוזל. אנחנו ממליצים כמובן על בקבוקי פלסטיק לשימוש חד פעמי. במידה ותרצו להכין נוזל בטעם שונה באותו בקבוק שהכנתם כבר, קשה מאוד לנקות לחלוטין את שאריות הטעם הקודם. לכן מומלץ לאחסן כל נוזל בבקבוק שונה. גם מבחינה כלכלית, זה הכי משתלם.

מזרק ופיפטה – בהכנת נוזלי מילוי, תצטרכו לעבוד בצורה מדוייקת עם כמויות הנוזל. בעזרת פיפטה ומזרק, זה יעזור לכם להכין את הנוזל עם הכמות הנכונה של נוזלי בסיס או תמציות טעם.

נוזלי בסיס ותמציות טעם – המרכיב העיקרי שלכם לצורך ההכנה. כמו שפירטנו במאמר, תוכלו לבחור לכם את הנוזל בסיס הנכון עבורכם ותמצית טעם לפי טעמכם האישי.

אצלנו בחנות תוכלו למצוא את כל המוצרים שאתם זקוקים להם על מנת להכין נוזלי מילוי בהכנה עצמית. נוזל בסיס לסיגריה אלקטרונית, תמצית טעם לסיגריה אלקטרונית, פיפטה ובקבוקים בגדלים שונים. למעבר לקטגורייה נוזלים בהכנה עצמית לחצו כאן.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

השתמש בכתובת הזו

×
הוספת כתובת חדשה
עגלת הקניות0
אין מוצרים בעגלה
Continue shopping
דילוג לתוכן