סיגריות אלקטרוניות

סיגריות אלקטרוניות חד פעמיות – מה זה, יתרונות ומידע נוסף

סיגריה אלקטרונית חד פעמית כשמה כן היא, סיגריה חד פעמית שמגיעה מוכנה באריזה. כל מה שנשאר לכם זה לפתוח את האריזה ולהתחיל לעשן. בשונה מסיגריות אלקטרוניות רגילות, כאן אין צורך למלא נוזל מילוי או להחליף ראש. סיגריה חד פעמית מגיעה מוכנה ללא צורך בהתעסקות מצדכם.

למעבר לקטגוריית סיגריות אלקטרוניות חד פעמיות לחצו כאן

למעבר לקטגוריית סיגריות אלקטרוניות חד פעמיות ללא ניקוטין לחצו כאן

יתרונות של סיגריות אלקטרוניות חד פעמיות

לסיגריות אלקטרוניות חד פעמיות יש מספר יתרונות על פני הסיגריות אלקטרוניות הרגילות שאתם מכירים. להלן מספר יתרונות:

 1. משקל
  בשונה מסיגריות אלקטרוניות אחרות כאן מדובר במכשיר קטן בעל משקל מזערי.
 2. נוחות
  ניתן לקחת בקלות לכל מקום. אין צורך להיסחב עם נוזל מילוי לגיבוי או מטען איתכם.
 3. מחיר
  המחיר הוא זול יותר, ניתן למצוא מחירים נוספים בקישור כאן או להיכנס עצמאית בתפריט לקטגוריה של סיגריה חד פעמית.
 4. קל לשימוש
  גם כאן, בשונה מסיגריות אלקטרוניות אחרות, אין צורך להתעסק עם סלילים, סוללות, נוזלים וכל דבר אחר. הסיגריה מגיעה מוכנה, משתמשים וזורקים בסיום.
 5. תחזוקה קלה
  אין התעסקות עם נוזלי מילוי. סיגריות חד פעמיות מגיעות בטעמים שונים לבחירתכם. בנוסף, הסוללה מספיקה בדיוק עבור מספר השאיפות שמצויינות. בסיום השימוש, פשוט זורקים את הסיגריה.
 6. ניקוטין
  בקלאסיג תוכלו להשיג סיגריות חד פעמיות עם ניקוטין וגם ללא ניקוטין. בעזרת סיגריה אלקטרונית חד פעמית ללא ניקוטין, תוכלו להיגמל בצורה קלה יותר מהחומרים המסוכנים הקיימים בסיגריה ואף להיגמל מסיגריות.
סיגריה אלקטרונית חד פעמית של Mr Puff בטעם אוכמניות קרירות

סיגריה אלקטרונית חד פעמית Mr Puff בטעם אוכמניות קרירות. מספיקה ל-800 שאיפות.

לבחירת סיגריה אלקטרונית חד פעמית לחצו כאן

לבחירת סיגריות אלקטרוניות חד פעמיות ללא ניקוטין לחצו כאן

שאלות ותשובות

האם סיגריה חד פעמית יכולה לעזור בגמילה מעישון?

כמובן. בדומה לסיגריה אלקטרונית רגילה, חד פעמית מבצעת את העבודה בדיוק בצורה זהה. סיגריה חד פעמית מכילה נוזל מילוי בטעמים שונים אשר מכילים ניקוטין מלח. הניקוטין יכול לספק את צרכן העישון בדיוק כמו סיגריה רגילה. רק שכאן, הסיגריה חד פעמית אינה מכילה חומרים כימיים נוספים שפוגעים בבריאותכם. בנוסף, המטרה היא להיגמל לאט לאט באמצעות מכשיר פשוט ונוח אשר מדמה את פעולת העישון המקורית. אפשר להשוות סיגריות אלקטרוניות חד פעמיות ל-2 קופסאות סיגריות רגילות בממוצע.

שימו לב כי סיגריה אלקטרונית חד פעמית ללא ניקוטין יכולה לעזור אף יותר בגמילה מעישון. ניתן להתחיל את תהליך הגמילה עם סיגריה חד פעמית עם ניקוטין ובהדרגה לעבור לסיגריה חד פעמית ללא ניקוטין.

אילו טעמים קיימים עבור סיגריות אלקטרוניות חד פעמיות?

סיגריה אלקטרונית חד פעמית מגיעה במגוון טעמים שונים ומגוונים. ניתן למצוא סיגריה חד פעמית בטעמים: בננה, אוכמניות, ליצ’י, תפוח, מנגו, אפרסק, מנטה, תות שדה, טבק, אבטיח ועוד. כמו שציינו למעלה, אי אפשר להחליף נוזל מילוי באמצע השימוש מכיוון שהסיגריה מגיעה מוכנה לשימוש עם הטעם הנבחר.

לכמה שאיפות מספיקה סיגריה אלקטרונית חד פעמית?

כל סיגריה מגיעה עם מפרט שונה. בכל דף מוצר תוכלו לראות את מספר השאיפות שהסיגריה מציעה. הטווח הוא בין 500 ל-1300 שאיפות בממוצע.

האם סיגריות חד פעמיות מכילות ניקוטין?

כן. במפרט המוצר תוכלו לדעת את כמות הניקוטין הקיימת במוצר. אצלנו ניתן למצוא סיגריות חד פעמיות עם ניקוטין מלח 20mg (salt nicotine) וגם מכשירי וייפ חד פעמיים ללא ניקוטין כלל.

רוצים לשאול משהו נוסף?

אתם מוזמנים תמיד לפנות אלינו לקבלת ייעוץ חינם בכל הנוגע לתחום האידוי. אנחנו בקלאסיג נתאים עבורכם את המוצר הנכון בהתאם לצרכים שלכם.

 סיגריות אלקטרוניות חד פעמיות פירוט טעמים של Mr Puff

מגוון טעמים של סיגריות אלקטרוניות חד פעמיות של המותג המצליח והאיכותי Mr Puff. שיווק בלעדי של קלאסיג.