סיגריות אלקטרוניות

סיגריה אלקטרונית JUUL ג’ול

רוצים לרכוש סיגריה אלקטרונית JUUL ג’ול? לחצו כאן
או חייגו 04-8838820

סיגריה אלקטרונית JUUL ובעברית ג’ול היא סיגריה חדשנית שפותחה בארה”ב בשנה האחרונה ומייצגת את הדור החדש של הסיגריות האלקטרוניות. היא נחשבת כיום לסיגריה האלקטרונית המתקדמת ביותר בעולם. ה-JUUL התקבלה בהתלהבות רבה ע”י משתמשי הסיגריות האלקטרוניות בכל העולם ובעיקר באירופה וארה”ב. כעת היא הגיעה לארץ וגם פה כבר יש לה מספר לא מבוטל של משתמשים נאמנים, למרות הזמן הקצר שהיא נמצאת כאן.

סיגריה אלקטרונית JUUL מייצגת את ההתקדמות האחרונה בתחום וכך מביאה חוויה מושלמת בדומה לעישון של סיגריה רגילה. חשוב להדגיש שה-JUUL לא מכילה את החומרים המסרטנים והרעילים שיש בסיגריה הרגילה, כך שהמשתמש נהנה מחוויה של אידוי של נוזלים בעלי טעם וארומה, אך לא חשוף לסיכונים הבריאותיים של העישון. JUUL מתאימה לאנשים שאוהבים לעשן מכיוון שהיא מדמה בצורה מדוייקת את חווית העישון ומכילה ניקוטין, וכך יכולה לשמש אמצעי לגמילה מעישון. היא לא מצריכה ניקוי מיוחד ומקנה חופש מריח מחניק ואפר מלכלך שנילווים לסיגריות הרגילות.

סיגריה אלקטרונית JUUL מגיעה במגוון טעמים

בדומה לנוזל של סיגריה אלקטרונית המגיע בטעמים גם כאן ניתן למצוא מספר טעמים. הסיגריה מגיעה עם קפסולות שמכילות טעמים מגוונים ומרתקים: טבק קלאסי, מנטה מרעננת, קרם ברולה, מנגו ומלפפון. כל ערכה של טעמים מכילה ארבע קפסולות מאותו הטעם. ניתן לרכוש מספר ערכות וכך להתנסות בטעמים שונים. שימו לב ישנם שמות נרדפים לנוזלים של JUUL – קפסולות, פודים או מחסניות. השם הלועזי הוא Pods.

איך טוענים את ה-JUUL

ה-JUUL מגיע עם מטען USB אותו מחברים לתחנת העגינה כדי לטעון את הסוללה של הסיגריה האלקטרונית. כדי לראות את מצב הסוללה מקישים על ה-JUUL פעמיים בעדינות. האנדיקציה למצב הסוללה היא נורת חיווי שדולקת בשלושה צבעים:

  • כאשר הצבע ירוק רמת הסוללה בטווח של 50% – 100%
  • כאשר הצבע צהוב רמת הסוללה בטווח 25% – 50%
  • כאשר הצבע אדום רמת הסוללה מתחת ל-25%

נורית החיווי תהבהב במהלך הטעינה.

איך מתחילים להשתמש ב-JUUL

חשוב לשמור על הקפסולות אטומות עד השימוש. ה-JUUL צריך להיות טעון לחלוטין לפני השימוש. אין צורך בכפתור כדי להדליק את המכשיר. כאשר משתמשים בו צריך להסיר את המכסה הצבעוני ולהכניס את קפסולת הטעם למכשיר. לאחר מכן מכניסים אותו לפה ומתחילים לשאוף שאיפות קטנות כדי להתרגל לחוויה באופן הדרגתי.

למה סיגריה אלקטרונית JUUL מומלצת

מה הופך את סיגריה אלקטרונית ג’ול למומלצת ואטרקטיבית כל כך בשוק כיום? יש לכך מספר סיבות:

  • קל לשימוש. ללא לחצנים.
  • כל מה שצריך כדי להתחיל לאייד זה להכניס מחסנית \ נוזל \ קפסולות.
  • ללא אפר או ריח רע.
  • שאיפה המדמה עישון סיגריה רגילה.
  • טכנולוגיה חדשה ופורצת דרך.
  • עיצוב אלגנטי ופשוט.

סיגריה אלקטרונית JUUL ג'ול