סיגריות אלקטרוניות

ניקוטין מלח – מה זה, מהם היתרונות ועוד

ישנם מבחר סוגי ניקוטין, אך מה מיוחד במילוי ניקוטין מלח / סולט ניקוטין?

בשנים האחרונות ישנה עלייה בפופולריות של הסיגריות האלקטרוניות ומכשירי האידוי השונים, בין היתר נכנסו גם נוזלי אידוי ששופרו במיוחד ומטרתם העיקרית היא לתת לצרכן מוצר איכותי, שישמש תחליף ראוי לסיגריות הרגילות.

בין כל הנוזלים המוצעים כיום בשוק, הבולט ביניהם הוא הניקוטין מלח(בלועזית: salt nicotine) שידוע בתכונות המשופרות מבין מבחר הנוזלים.

קודם כל, חשוב לדעת כי ניקוטין מלח מקורו בעלי הטבק. בשונה מניקוטין רגיל המצוי בנוזלים, המלח הוא התרכובת שמכילה ניקוטין ובנוסף, ישנם גם רכיבים אורגניים במילוי.

אחרי מספר בדיקות שנעשו, מתברר כי סולט ניקוטין עובד בצורה טובה ויעילה יותר מאשר ערבוב של ניקוטין טהור, מה שגורם לסיפוק גבוה יותר. אחד המרכיבים העיקריים הוא חומצה בנזואית שנוספה לנוזל במטרה לשלוט במלח ניקוטין במיוחד עבור סיגריה אלקטרונית.

התוספת של החומצה הבנזואית, יחד עם האדים של הסולט ניקוטין שמכילים רמת חומציות ph נמוכה משמעותית, גורמים לאדים לעבור בצורה נקייה וחלקה יותר בגרון, כך שלא נוצרת תחושה של צריבה או מחנק.

ניתן לשלב את מילוי ניקוטין המלח עם כמה כימיקלים נוספים שמכילים טבק, אך לרוב התוצאה תהיה זהה, על מנת ליצור מולקולה יציבה מאחר ומעורבבים בנוזל חומרים כימיים.

בתוך הנוזל לא קיים מלח אמיתי וגם בטעם לא מרגישים זכר למלח. הערבוב נוצר במטרה לתת חוויה במהלך העישון, מה שמחזק את ההרגשה של סיגריה רגילה, אך בנוזל אידוי מיוחד, שבשונה מסגריה רגילה, מכיל פחות חומרים מסוכנים לבריאות.

כאמור, כיום ישנם מגוון נוזלים לסיגריות אלקטרוניות, אך בנוזל ה-Salt nic ישנה חומציות נמוכה יותר משאר הנוזלים, מה שמאפשר לצרכן לעשן בצורה חלקה ומהנה.

היתרונות של ניקוטין מלח

המון אנשים שמעשנים סיגריות רגילות בכמות גבוהה יחסית ורוצים להיגמל, עוברים לניקוטין המלח.

השילוב של הניקוטין עם מכשיר אידוי קטן יחסית, מאפשר לצרכן לקבל את אותן כמויות הניקוטין שהתרגל אליהם כשעישן סיגריה רגילה וכך בעצם מתרגלים להפחית או יותר מכך, להפסיק לעשן.

למרות שמדובר בסיגריה אלקטרונית, החוויה של העישון עדיין מזכירה את הסיגריה הרגילה אליה התרגלו במהלך כל השנים וכמעט ולא קיימים קשיי הסתגלות למכשיר.

יתרון נוסף של ניקוטין המלח מגיע מהכיוון הכלכלי, כיוון שבאמצעות הנוזל והיעילות שלו שגורמים לתחושה של ניצול משמעותי וסיפוק בגופו של הצרכן, כך בעצם מפחיתים את כמות הנוזלים שרוכשים על ידי קנייה של נוזל עם ריכוז ניקוטין גבוה, שגורם למעשנים סיפוק לזמן רב דווקא בעקבות השימוש המופחת, שמגיע מריכוז ניקוטין המלח בנוזל.

פרט נוסף ולא פחות חשוב הוא הזמן שניתן לשמור את הניקוטין מלח על המדפים בחנויות או לאחר הרכישה. ה-salt nic יציב יותר משאר הנוזלים ויכול להישאר זמן רב יותר מבלי לאבד את האיכות שלו.

האם ניקוטין מלח ממכר?

נשאלת השאלה האם ניקוטין המלח ממכר. התשובה היא פשוטה מאוד:

בסיגריות רגילות יש לא מעט מרכיבים שונים שגורמים להתמכרות כמו שריפת הטבק וסגנון העישון, אך עדיין המרכיב העיקרי שגורם להתמכרות הוא הניקוטין, מה שכמובן מצוי גם בנוזל ניקוטין המלח ולכן החומר ממכר בדיוק כמו סיגריה רגילה.

האם ניקוטין מלח מסוכן?

בכל דרך שקיימת היום, בין אם זה בסיגריות רגילות או בנוזל, ניקוטין משפיע על הגוף האדם. במקרה הזה, ניקוטין מלח בטוח בדיוק כמו ניקוטין רגיל / טהור ולכן אין הבדלים ברמת המסוכנות או הבטיחות. כפי שציינו בפירוט של הנוזל, החומצה הבנזואית הופכת את הנוזל לשמיש יותר והסכנה המדוברת היא בבליעה של הנוזל ולא בשאיפה שלו. מאחר ומדובר במינון נמוך יחסית, השאיפה של הנוזל אינה מסכנת מעבר לסיכון שיש בסיגריות הרגילות ויותר מזה, איוד ניקוטין בטוח הרבה יותר מעישון.

מחפשים נוזל ניקוטין מלח איכותי? אתם מוזמנים לבקר בחנות שלנו ולהנות ממלאי ענק ואיכותי של נוזלים.

נוזל מילוי ניקוטין מלח של חברת VGOD CUBANO

דוגמא לנוזל ניקוטין מלח אחד מתוך עשרות שניתן לרכוש אצלנו באתר!