סיגריות אלקטרוניות

מידע על נוזלי מילוי

מידע על נוזל מילוי לסיגריות אלקטרוניות

נוזל המילוי של סיגריות אלקטרוניות הוא למעשה תערובת של נוזלים שמכילים את תוספי המזון פרופילן גליקול וגליצרין צימחי וחומרי טעם וריח בריכוזים שונים, ויכול להכיל גם ניקוטין נוזלי ברמת זיקוק רפואי. כאשר מחממים את הנוזל באמצעות סליל חשמלי הנמצא בסיגריה האלקטרונית הוא מתחמם, מגיע לטמפרטורה גבוהה ומתאדה. האידוי יוצר את האדים, הטעם והריח בהתאם להעדפותיו של המעשן כאשר המטרה לייצר את האפקט המושלם של אדים וארומה. כך גם נוצרת אצל המעשן תחושה שדומה לתחושת העישון בסיגריות רגילות. הנוזל מגיע באריזה שאותה רוכש המעשן ומאפשרת לו ליצור מגוון רחב של תחושות בהתאם להרגלי העישון שלו.

מה הם המרכיבים של נוזלי מילוי?

שני המרכיבים העיקריים של הנוזל הם תוספי המזון שהוזכרו. התוסף הראשון פרופין גליקול הוא נוזל שקוף וצמיג המשמש במגוון רחב של מוצרים בתעשיית המזון, התרופות ומוצרי הטיפוח, והוא זה ששולט על התחושה בגרון של העישון כמו שיש בסיגריות הרגילות. הוא נחשב כחומר בטוח לשימוש ע"י מנהל המזון והתרופות האמריקאי. התוסף השני גליצרין צימחי הוא נוזל שקוף וסמיך שנחשב חומר בטוח לשימוש ע"י מנהל המזון והתרופות האמריקאי ומשמש את תעשיית המזון, הקוסמטיקה והתמרוקים, והוא זה ששולט על כמות האדים הנפלטת. ככל שיש יותר גליצרין צימחי הנוזל יותר סמיך ונפלטים יותר אדים. האפשרות לשנות את ריכוזי שני התוספים האלה מאפשרת לשפר את החוויה שאותה חווה המעשן. לכל נוזל מילוי יש את היחס שלו בין כמות הפרופין גליקול לכמות הגליצרין הצימחי ויחס זה הוא שקובע את תכונותיו של הנוזל.

נוזלי מילוי לפי רמת ניקוטין

הניקוטין נוזלי מגיע בארבע עוצמות שונות: חזק מאוד שמיועד למעשנים כבדים מאוד, חזק שמיועד למעשנים כבדים, בינוני שמיועד למעשנים קלים ורגיל שאינו מכיל ניקוטין ומיועד לאנשים שמידי פעם מעשנים סגריה בודדת או אפילו רק לוקחים שאיפה. הניקוטין עצמו אינו חומר מסוכן אלא חומר מעורר וממכר והוא זה שנותן את תחושת הסיפוק המתלווה לעישון. מעשן שמחפש להיגמל מעישון יכול להוריד בהדרגה את עוצמת הניקוטין וכך גם לעשן פחות.

לא כל נוזלי המילוי הקיימים בשוק מציעים נוזל ללא ניקוטין. לדוגמא, נוזלי מילוי של קלאסיג מגיעים ברמות ניקוטין שונות בין 0mg-18mg. לעומת זאת, ניתן לראות שנוזלי מילוי פרימיום מגיעים ברמות של 3mg-6mg. לכן חשוב לבחור את הנוזל המתאים ביותר עבורכם.

נוזל מילוי של קלאסיג בטעם טריקס

נוזל מילוי של קלאסיג ברמת ניקוטין לבחירה מ- 0mg עד 18mg.

מגוון טעמים עשיר

חומרי הטעם והריח המתווספים לנוזל המילוי אינם אלה המוכרים לנו ממוצרי המזון שאנו אוכלים מכיוון שהם מיועדות להיספג בתהליך האידוי ולא במאכל. חשוב להדגיש שכל אותם חומרים הם בטוחים לחלוטין לשימוש ועברו את אישורי הגופים הבריאותיים המוסמכים. יש מגוון רחב של טעמים כמו: ווניל, קרמל, אגוזי לוז, דבש, אבטיח, תפוח, אפרסק, מנתול וטבק. האפשרות לגוון ולהחליף ביניהם מאפשרת לנו חוויה יוצאת דופן שעוברת על כל טווח הטעמים.

כעת נותר למעשן לקחת בחשבון את המרכיבים שהוזכרו ולרכוש לעצמו את נוזל המילוי שעונה על דרישותיו. כמובן שניתן לרכוש מספר נוזלי מילוי ולמצוא את הנוזל או הנוזלים האהובים ביותר שיתנו את חווית העישון החזקה והמסעירה ביותר. למה אתם מחכים? עברו עכשיו לחנות שלנו.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *